Základní škola Vyškov, Nádražní 5

Vítejte na "Nádražce"!

Přihlášení dětí 1.–3. tříd do školní družiny


Pro školní rok 2016/2017 bude možné přihlásit žáka/žákyni 1.–3. třídy do školní družiny ještě před zahájením školního roku a to dvěma způsoby:

  1. Vyzvednutí zápisního lístku do školní družiny v období 25. 8. až 31. 8. v době od 9 do 14 hod. u vychovatelek ve sportovním areálu školy nebo v kanceláři školy, případně stažení a vytištění zde (pdf). Vyplněný a podepsaný zápisní lístek odevzdejte tamtéž.
  2. Elektronicky – zde je k dispozici formulář zápisního lístku do školní družiny (docx). Vyplněný zápisní lístek odešlete na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , dodatečně ve škole podepíšete.

Pokud nevyužijete elektronickou podobu přihlášení, je možné předat vyplněné zápisní lístky vychovatelkám v průběhu přípravného týdne (25. 8.-31. 8.) v budově sportovního areálu a domluvit se tak na dalších podrobnostech a organizaci docházky Vašeho dítěte do školní družiny.

Tuto nabídku dřívějšího přihlášení dětí do školní družiny Vám nabízíme z organizačních důvodu, jelikož kapacita školní družiny je 150 dětí a přednostně jsou přijímáni žáci 1.–3. tříd. V případě volného místa v odděleních ŠD je možné v průběhu září přijmout i žáky 4. tříd na základě písemné žádosti u ředitele školy.