Základní škola Vyškov, Nádražní 5

Vítejte na "Nádražce"!

Žákovský ples se koná v pátek 10. března 2017 od 15:30 do 20:00 hod. v sále Besedního domu ve Vyškově. Slavnostní zahájení proběhne v 16:00 hod. Prosíme žáky, aby se dostavili včas.
Podmínkou účasti je platná vstupenka a společenský oděv. Chlapci – kalhoty, košile, motýlek či kravata, sako nebo vesta, vhodná obuv. Dívky – šaty vhodné na ples (v délce alespoň ke kolenům) a vhodná a pohodlná obuv. Cenné věci prosím na ples nebrat!
Vzhledem k tomu, že se jedná o uzavřenou akci, nebude rodičům a přátelům žáků vstup na žákovský ples umožněn.
Žákovský ples je akcí školy, tudíž veškeré přestupky proti školnímu řádu budou řešeny podle platného školního řádu.
Pokud se žák nemůže z určitých důvodů plesu zúčastnit (a má zakoupenou vstupenku), je nutné, aby rodiče předem jeho neúčast na této školní akci omluvili.
                                                                                                                                                                                  Mgr. Terezie Loudová

V úterý 14. února se na ZŠ Nádražní 5 objevilo hned několik „amorků“. Měli před sebou náročný úkol, neboť museli roznést celkem 592 valentýnských přání, jimiž potěšili nejedno zamilované srdce.

Číst dál...

Schůzka pro rodiče se zájmem o výuku žáků ve třídě s rozšířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů se koná 21. 3. 2017 od 16.00 v učebně č. 90 - 1. patro.

 

Přijímací zkoušky do této třídy se konají 11. 4. 2017 od 9.00, zahájení a rozdělení žáků bude v učebně č. 90.

A máme zde další videozprávičky, v pořadí již čtvrté v tomto školním roce. A co Vám přinesou?

Číst dál...

Školní kolo matematické soutěže nazvané podle slavného řeckého matematika Pythagora ze Samu PYTHAGORIÁDA proběhlo ve středu 1. 2. 2017. Žáci šestých, sedmých a osmých tříd řešili během 60 minut 15 těžkých příkladů. Nejlepší řešitelé z každého ročníku postupují do okresního kola. Uvádíme zde jen 10 nejlepších řešitelů. Tučně zvýraznění jsou úspěšní řešitelé (dosáhli alespoň 10 bodů).

Číst dál...

Každoročně pořádá p. uč. Kolečkář školní kolo turnaje v PIŠKVORKÁCH.

Číst dál...

Zeměpisná olympiáda je rozdělena na tři kategorie dle ročníků: A - 6. ročník, B - 7. ročník a C - 8. a 9. ročník. Zadání je rozděleno na dvě části (práce bez atlasu a práce s atlasem). Do okresního kolo postupují první dva úspěšní řešitelé z každé kategorie.

Číst dál...

Školáci z 1. B ZŠ Nádražní dostali 31.1. své první vysvědčení netradičně v Muzeu ve Vyškově v prostorách výstavy „Když jsem chodil do školy“ z přelomu 19. a 20. století.

Číst dál...

24.1. 2017 vešli předškoláci na ZŠ Nádražní do pohádek. V Perníkové chaloupce skládali perníčky, u Červené Karkulky

Číst dál...